Wielkie otwarcie sklepu JYSK w Centrum Faktoria przy ul. Gdańskiej po przebudowie!


JYSK_Bydgoszcz_3

 

Już w najbliższy piątek, 5 września w sklepie JYSK w Centrum Handlowym Faktoria przy ul. Gdańskiej w Bydgoszczy startuje wielka promocja.

Tylko z tej okazji wszyscy klienci JYSK będą mogli kupić między innymi kołdry, poduszki, materace, krzesła do jadalni, artykuły do łazienki w atrakcyjnych cenach z rabatami nawet do 77%.

100 pierwszych klientów, którzy w dniu otwarcia zrobią zakupy za minimum 20 zł otrzyma kołdrę Sola 135×200 cm o wartości 50 zł. Na wszystkich przez cały dzień będą czekały zabawy oraz konkursy z nagrodami. Oferta promocyjna ważna będzie od 5 do 14 września 2014.

W Bydgoszczy JYSK dostarcza swoim klientom ”dobrą ofertę” od ponad dziesięciu lat. W ostatnim tygodniu sala sprzedaży sklepu zlokalizowanego w Centrum Faktoria została gruntownie przebudowana, zyskała nowe oświetlenie, regały i aranżacje, a salę sprzedaży powiększono o dodatkowe 160 metrów kwadratowych.

JYSK to jedna z najszybciej rozwijających się sieci handlowych na świecie sprzedających artykuły wyposażenia sypialni i mieszkania.

Zapraszamy do sklepu JYSK w Bydgoszczy w Centrum Handlowym Faktoria przy ul. Gdańskiej!

 

ZOBACZ GAZETKĘ PROMOCYJNĄ ON-LINE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *