ekozakupy.pl

Dbaj o zdrowie z Ekozakupy.pl


Jesień w sieci Ekozakupy.pl to czas niezwykle pracowity. Październik i listopad spędzamy szczególnie aktywnie, angażując się w wiele inicjatyw mających na celu promocję zdrowego stylu życia. Bycie eko to dla nas nie tylko zdrowa żywność – to kompleksowa zmiana stylu życia. Z tego powodu klientom którzy zdecydowali się zrobić pierwszy krok w kierunku bycia eko pomagamy i podpowiadamy jak kontynuować tę pozytywną przemianę.

Specjalnie dla nich sieć organizuje cykliczne spotkania z dietetykiem. Do współpracy zaprosiliśmy profesjonalnego specjalistę. Pomaga on naszym klientom zrozumieć kwestie związane ze zdrowym odżywianiem, a nasz zawsze chętny do pomocy zespół pomaga skompletować odpowiednie produkty niezbędne w zdrowiej diecie. Dzięki tym inicjatywom, jej utrzymanie może być dla Państwa jeszcze łatwiejsze! Również w tym celu nieustannie powiększamy asortyment sklepu, nawiązując współpracę z wieloma dostawcami żywności. Wspieramy również produkty regionalne, zapraszając do współpracy lokalnych dostawców. Pozwala to klientom kompletować zróżnicowane jadłospisy i obalać mit, że zdrowa dieta jest skomplikowana i nudna.

To nie wszystko – pozwalamy sobie również rozpieszczać naszych klientów ekologicznymi kosmetykami – naturalnie!  Dla fanów tego typu pielęgnacji organizujemy specjalne dermokonsultacje. Współpracujemy w tym zakresie z najlepszymi producentami eko kosmetyków, którzy udzielają naszym gościom porad w zakresie dbania o urodę. W tym miesiącu zorganizowaliśmy dermokonsultacje ze specjalistami firm Sylweco oraz FitComfort.

Jak widać, ekologiczne kooperacje to nasza mocna strona – w ostatnim czasie do grona naszych partnerów dołączył Pure Jatomi Fitness Drukarnia. Z tej okazji mieliśmy przyjemność gościć w ich klubie fitness, organizując degustacje i prezentację produktów eko dla aktywnych sportowo.

Nasza aktywność spotyka się z pozytywnym odbiorem klientów, co przekłada się na rosnące z miesiąca na miesiąc zainteresowanie ofertą sklepów Ekozakupy.pl. Cieszymy się, że klienci coraz bardziej otwierają się na ekologiczne wybory, a my możemy  służyć im radą w dokonywaniu najodpowiedniejszych dla ich zdrowia wyborów. To dla nas najlepsza motywacja i najważniejszy bodziec do ciągłego rozwoju i nieustannej pracy w celu propagowania zdrowego stylu życia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *